niedziela, 18 czerwca 2017

Komunikat końcowy II Mistrzostw Ziemi Garwolińskiej w Pływaniu na Wodach Otwartych




II Mistrzostwa Ziemi Garwolińskiej w Pływaniu na Wodach Otwartych
Rębków, Jeziorko Mamucie, 2017-06-17
Dystans 250m
MSC NR_STARTOWY ZAWODNIK CZAS
1 22 KACPER KOT 3:05.76
2 20 MACIEJ MATEJKO 3:12.91
3 24 EMILIA FRĄCKIEWICZ 3:18.19
4 2 JULIA BROŃSKA 3:31.26
5 19 JULIA KACZMARCZYK 3:43.31
6 23 PATRYK KOT 3:46.57
7 39 ŁUCJA SZRAJNER 4:10.03
8 21 PIOTR BŁĘDOWSKI 4:14.31
9 13 JAN MAZURKIEWICZ 6:36.50
10 38 GUSTAW SZRAJNER 6:40.65
11 15 OLA MAZURKIEWICZ 7:08.32
12 40 MARIA WAWRZYNIAK 7:40,22
Dystans 1500m
MSC NR_STARTOWY ZAWODNIK CZAS
1 35 ALEKSANDRA RUDZIŃSKA 22:44.81
2 8 MICHAŁ KOSIOR 23:58.59
3 10 JAKUB KRYSIAK 25:15.56
4 3 ADAM GABLER 26:50.91
5 11 AGNIESZKA MANIECKA 26:56.41
6 25 MARIUSZ RACZKO 27:34.53
7 18 MACIEJ SZULIM 27:58.78
8 32 WOJCIECH WINNIK 28:08.84
9 31 GRZEGORZ ALZAK 28:14.96
10 37 PIOTR SZRAJNER 28:39.67
11 28 ANDRZEJ MICHALSKI 31:22.67
12 1 ALAN BISTRON 31:26.38
13 16 ROBERT SENGER 31:29.31
14 6 JAROSŁAW JANOWSKI 31:29.63
15 14 MAGDA MAZURKIEWICZ 31:35.56
16 4 KRZYSZTOF GAWIN 31:50.52
17 5 BOGDAN JANOWSKI 32:36.10
18 9 WIESŁAW KRÓLIK 32:52.62
19 27 RENATA BACHANEK 35:17.45
20 30 MICHAŁ KUCHARCZYK 35:26.27
21 7 DAMIAN KĘDZIOREK 35:37.85
22 29 MARCIN JÓŹWIK 36:41.95
23 34 RADOSŁAW JAŁOCHA 36:47.77
24 33 WACŁAW CURYŁO 37:21.35
25 17 TOMASZ STOPA 38:23.17
26 12 ADAM MAZURKIEWICZ 39:15.10

Poniżej szczegółowe zestawienia wyników:

niedziela, 14 sierpnia 2016

Komunikat końcowy

Komunikat końcowy


I Mistrzostwa Ziemi Garwolińskiej w pływaniu na wodach otwartych
Park Wodny "Mamut" 14 sierpnia 2016 r.
250 m
MSC NUMER  ZAWODNIK POWIAT   CZAS
1 24 JAKUB BIELECKI (1983) 0:03:08
2 7 OLAF WYSOKIŃSKI GARW 0:03:23
3(1) 38 EMILIA PIASECZNA (2002) 0:03:26
4 32 MIKOŁAJ LEWANDOWSKI (2002) 0:03:28
5(2) 19 ZUZANNA REGULSKA (2004) 2:03:37
6 36 DARIUSZ MANIKAŁO (1969) 0:04:13
7 16 MICHAŁ TOLAK (2000) GARW 0:06:13
1500 m
MSC NR ZAWODNIK POWIAT  KATEG   CZAS
1 24 JAKUB BIELECKI OPEN 0:24:13
2 13 SEBASTIAN SZYMAŃSKI OPEN 0:25:13
3 14 ADAM GABLER OPEN 0:25:19
4 21 MACIEJ SZULIM UM1 0:25:23
5 3 TOMASZ KLEPACKI UM3 0:26:38
6 17 RADOSŁAW GAŁKOWSKI UM1 0:26:48
7 11 WOJCIECH WINNIK UM1 0:28:45
8 35 ANDRZEJ MICHALSKI UM2 0:30:20
9 20 ŁUKASZ SUDOŁ UM1 0:30:59
10(1) 23 AGNIESZKA GAJC OPEN 0:31:15
11 31 ANDRZEJ LEWANDOWSKI UM2 0:31:18
12 36 DARIUSZ MANIKAŁO UM2 0:32:39
13 33 ROBERT JASTRZĘBSKI UM2 0:33:25
14 29 JAROSŁAW WALUSINSKI UM1 0:33:39
15 4 KONRAD RÓŻYCKI UM3 0:34:43
16(2) 34 RENATA BACHANEK OPEN 0:35:03
17 22 ADAM MAZURKIEWICZ UM2 0:35:09
18 9 BOGDAN BAREWSKI UM3 0:36:51
19 26 DAMIAN KĘDZIOREK GARW UM1 0:37:19
20(3) 18 DOTA SZYMBORSKA OPEN 0:37:35
21(4) 8 BOZENA MIASOJEDOW UK3 0:39:37
22 40 JAROSŁAW LATUSZEK GARW UM2 0:40:47
23 41 MICHAŁ LATUSZEK GARW UM1 0:45:14
24 37 MAREK MIKOŁAJCZAK GARW UM3 0:45:30


Odnośnik do komunikatu w pdf:
https://drive.google.com/file/d/0B8IoeE4w7gxtMTdOaGprbmxUNTQ/view?usp=sharing

Odnośnik do komunikatu w Excel:
https://drive.google.com/file/d/0B8IoeE4w7gxtdUxTdG04b0lva1U/view?usp=sharing

Organizatorzy dziękują wszystkim zawodnikom i kibicom.

niedziela, 7 sierpnia 2016

Dystanse na I Mistrzostwach Ziemi Garwolińskiej w pływaniu na wodach otwartych

Szanowni zawodnicy,
w związku z małym zainteresowaniem startem na dystansie SPRINT - 500m podjęliśmy decyzję o usunięciu go z programu zawodów.
Zawodnicy zapisani na ten dystans przepisali się zgodnie ze swoją decyzją na dystans MINI - 250m, lub dystans ULTRA - 1500m.
Na dystansie SPRINT - 250m będziemy nagradzać kobiety i mężczyzny wyłącznie w kategorii OPEN.
Na dystansie ULTRA kategorie wiekowe zostaną zmienione tak, aby w każdej z nich znalazła się zbliżona liczba zawodników.
Za ewentualne utrudnienia serdecznie przepraszamy.

sobota, 30 lipca 2016

Wejście na teren obiektu

Zawodnicy, oraz ich kibice zgłaszają ten fakt przy wjeździe na teren Parku Wodnego "Mamut" i dostaną opaski uprawniające do przebywania na obiekcie.