niedziela, 2 września 2018

Komunikat końcowy III Mistrzostw Ziemi Garwolińskiej w Pływaniu na Wodach Otwartych

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i kibicom, którzy zaszczycili swoją obecnością Park wodny Mamut 1 września 2018 r.
Poniżej komunikat końcowy zawodów na dystansie 250m (kategoria SPRINT), oraz 1500m w podziale na zawodników płynących w piankach (kategoria FUN) oraz tych, którzy płynęli w strojach pływackich (kategoria PRO).
Zgodnie z regulaminem zawodnicy nagrodzeni w kategorii OPEN (najszybszy w danych zawodach) nie byli nagradzani w kategoriach wiekowych.

Prosimy Was również o klikanie codziennie do 14 października na stronie:
https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/project/organizacja-iv-mistrzostw-ziemi-garwolinskiej-w-plywaniu-na-wodach-otwartych/
Jesli będziemy w pierwszej setce, to impreza za rok bedzie jeszcze fajniejsza ; )

Park Wodny Mamut, Rębków k. Garwolina
KOMUNIKAT KOŃCOWY

III Mistrzostwa Ziemi Garwolińskiej w pływaniu na Wodach Otwartych

1 września 2018 r.
SPRINT (250m)
Miejsce Nr Osoba Płeć Czas Kategoria M. w Kat.
1 037 KRZYSZTOF KASPRZAK UKS SKALAR GÓRA KALWARIA WARKA M 0:02:58 OPEN 1
2 039 JAKUB BIELECKI NEON TEAM WARSZAWA M 0:02:59 OPEN 2
3 041 ADAM KENIG DELFIN GARWOLIN M 0:03:09 OPEN 3
4 042 EMILIA FRĄCKIEWICZ DELFIN GARWOLIN GARWOLIN K 0:03:10 OPEN 1
5 047 SITNIK JAKUB DELFIN GARWOLIN M 0:03:13 SM2 1
6 026 RAFAŁ ŻÓŁTOWSKI G-8 BIELANY GRÓJEC M 0:03:14 SM1 1
7 027 MACIEJ SOBIERAŃSKI KLUB PŁYWACKI SIG NOVUM GRÓJEC M 0:03:20 SM2 2
8 028 BARTOSZ PACHOCKI KLUB PŁYWACKI SIG NOVUM GRÓJEC M 0:03:24 SM2 3
9 045 MICHAŁ SKRZYNIARZ DELFIN GARWOLIN  M 0:03:28 SM2 4
10 036 KATARZYNA GAŁĄZKA  GARWOLIN K 0:03:34 OPEN 2
11 031 MICHAŁ KARGOL UKS DELFIN GARWOLIN M 0:03:37 SM2 5
12 049 JULIA KARCZMARCZYK DELFIN GARWOLIN  K 0:03:45 OPEN 3
13 040 JAN WOJCIECHOWSKI DELFIN GARWOLIN M 0:03:48 SM1 2
14 043 WIKTORIA FRĄCKIEWICZ DELFIN GARWOLIN  K 0:03:55 SK2 1
15 044 FILIP ZALEWSKI DELFIN GARWOLIN  M 0:03:52 SM1 3



Park Wodny Mamut, Rębków k. Garwolina
KOMUNIKAT KOŃCOWY

III Mistrzostwa Ziemi Garwolińskiej w pływaniu na Wodach Otwartych

1 września 2018 r.
FUN (1500m pianki)
Miejsce Nr Osoba Płeć I Okrążenie Czas Kategoria M. w Kat.
1 039 JAKUB BIELECKI NEON TEAM WARSZAWA M 0:11:07 0:22:45 OPEN 1
2 017 JAKUB KRYSIAK TRIWAWA / NIKE+ RUN CLUB WARSZAWA M 0:11:36 0:24:17 OPEN 2
3 009 BOGDAN JANOWSKI  WARSZAWA M 0:14:24 0:28:59 OPEN 3
4 024 KRZYSZTOF KRYSIAK TRIWAWA WARSZAWA M 0:14:17 0:29:06 FM2 1
5 010 KAROLINA KOCHANIEC-MATUSZAK TRIATHLON LUBLIN TEAM LUBLIN K 0:14:45 0:30:02 OPEN 2
6 012 RAFAŁ KRAMER BIEGIEM RADOM  M 0:14:32 0:30:16 FM3 1
7 019 MARCIN GUJSKI TRIPAKA MIŃSK MAZOWIECKI M 0:17:41 0:35:34 FM2 2
8 018 KATARZYNA STRUSIŃSKA MIŃSKA GRUPA ROWEROWA MIŃSK MAZOWIECKI K 0:17:40 0:35:45 OPEN 2
9 004 PIOTR CHLAŚCIAK  WARSZAWA M 0:17:46 0:37:05 FM1 1
10 003 MAGDALENA CHLAŚCIAK  WARSZAWA K 0:17:55 0:37:17 OPEN 3
11 050 JOLANTA PAWŁOWSKA WARSAW MASTERS TEAM WARSZAWA K 0:19:04 0:38:53 FK3 1
Park Wodny Mamut, Rębków k. Garwolina
KOMUNIKAT KOŃCOWY

III Mistrzostwa Ziemi Garwolińskiej w pływaniu na Wodach Otwartych

1 września 2018 r.
PRO (1500m bez pianek)
Miejsce Nr Osoba Płeć I Okrążenie Czas Kategoria M. w Kat.
1 030 TOMASZ RĄPAŁA UKS GOS RASZYN MAGDALENKA M 0:09:42 0:19:23 OPEN 1
2 008 MARCIN MAZUREK TRIATHLON LUBLIN TEAM LUBLIN M 0:10:48 0:21:55 OPEN 2
3 033 ALEKSANDRA CIEPLAK UKS OLIMPIC WARKA K 0:11:02 0:22:09 OPEN 1
4 037 KRZYSZTOF KASPRZAK UKS SKALAR GÓRA KALWARIA  M 0:11:29 0:22:50 OPEN 3
5 013 DANIEL ŻÓŁTOWSKI WARSAW MASTERS TEAM GRÓJEC M 0:11:23 0:23:02 PM2 1
6 014 ADAM GABLER  WARKA M 0:13:17 0:26:21 PM1 1
7 027 MACIEJ SOBIERAŃSKI KLUB PŁYWACKI SIG NOVUM GRÓJEC M 0:13:52 0:27:21 PM1 2
8 026 RAFAŁ ŻÓŁTOWSKI G-8 BIELANY GRÓJEC M 0:13:54 0:27:21 PM1 3
9 031 MICHAŁ KARGOL UKS DELFIN GARWOLIN M 0:14:28 0:28:30 PM1 4
10 045 MICHAŁ SKRZYNIARZ DELFIN GARWOLIN  M 0:14:47 0:28:35 PM1 5
11 036 KATARZYNA GAŁĄZKA  GARWOLIN K 0:14:36 0:28:49 OPEN 2
12 021 ŁUKASZ ANDRZEJEWICZ WARSAW MASTERS TEAM WARSZAWA M 0:14:19 0:29:11 PM1 6
13 016 BEATA SKIBA TRI SIGNOVUM GRÓJEC K 0:15:24 0:31:29 OPEN 3
14 022 ADAM MAZURKIEWICZ WARSAW MASTERS TEAM WARSZAWA M 0:16:03 0:32:37 PM2 2
15 029 LESZEK RĄPAŁA WARSAW MASTERS TEAM MAGDALENKA M 0:16:51 0:33:54 PM3 1
16 020 ROBERT ROSLANIEC WARSAW MASTERS TEAM WARSZAWA M 0:16:59 0:33:57 PM2 3
17 046 BEATA ŻAK GARWOLIN K 0:18:04 0:35:53 PK2 1
18 015 WOJCIECH WICIŃSKI  GRÓJEC M 0:17:24 0:35:56 PM3 2
19 035 JACEK LEWANDOWSKI  WARSZAWA M 0:17:20 0:36:20 PM2 4
20 023 ANDRZEJ ENGELMAYER WARSAW MASTERS TEAM USTANÓW M 0:17:07 0:36:33 PM3 3
21 048 ANDRZEJ ZINKIEWICZ GARWOLIN M 0:18:17 0:37:25 PM2 5

Załączniki

Komunikat końcowy w formacie PDF:
https://drive.google.com/file/d/1CYIIo2jDCRwc_OYog1Rj1HtCh8jM8V8I/view?usp=sharing

Komunikat końcowy w formacie xlsx:
https://drive.google.com/file/d/1lKTEGkf2-a714gawvbdQEwB8jFpwtsfm/view?usp=sharing